Tamamına yakını HD, FullHD ve 4K UHD çözünürlüğe sahip DLP Teknolojisi cihazlarımız ile teknolojinin elverdiği en yüksek kalite görüntüyü sağlıyoruz. Ayrıca tüm kablolama ve extender altyapımız fiberoptic FullHD ve 4K UHD tabanlıdır. Sisteme giriş yapacağımız PC ve Macbook görüntü kaynaklarının kesinlikle DVI veya HDMI çıkışlarını kullanıyor, kamera girişinde ise HD-SDI tercih ediyoruz.

Yaklaşık 12m. ve üzeri sunum ekranlarında Dual Link çıkış kullanılmasını öneriyoruz. Dual Link hazırlanmış sunumlarda sahne önü ekranlarımızı da yine Watchout System ile kurgulayarak konuşmacının sunumundaki tüm detaylara hakim olmasını sağlıyoruz.

Görüntü Teknolojileri konusunda ekipman parkurumuzdaki cihazların kiralamasının yanında, Watchout, Mapping ve Çoklu Ekran Yönetimi konusunda tecrübeli operatörlerimiz ile de hizmet veriyoruz. Sektörde yeterli sayıda ekipmanın bulunması ancak bunun yanında görüntüyü kalibre ederek akışı kurgulayıp yönetebilecek tecrübeli teknik personel yetersizliği gözle görülür seviyededir. Bu eksiklik bizleri bu konuda bir hizmet kalemi oluşturmaya itmiştir. Projeksiyon Cihazlarınız, LCD/Plasma Ekranlarınız, Led Ekranınız mevcut, içerik yönetimi konusunda iyi bir yazılım ve tecrübeli bir ekibe ihtiyacınız var ise bize ulaşabilirsiniz.

 

Ana hatlarıyla ekipman ve hizmet kiralama detaylarımız aşağıdadır.

 

 Panasonic DZ 21 K  20.000 ANSIlumens,  Full HD Resolution,  3chipDLP
 Panasonic EX12  13.000 ANSIlumens,  XGA Resolution,         3 LCD
 Christie LX1200  12.000 ANSIlumens,  XGA Resolution,    3LCD
 Christie DHD800    8.000 ANSIlumens,  FullHD Resolution,    SingleChipDLP
 Panasonic DW740    7.000 ANSIlumens,  HD Resolution,          SingleChipDLP
 Watchout & Video Mapping Hizmeti  Watchout PC, Licence Key v6, Operator (Dataton Certified)
Top